Psychoterapia pod żaglami

O nas

Emilian Walendzik

Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą. Posiadam:

- dyplom psychologa klinicznego po studiach magisterskich na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego,

- certyfikat w zakresie intensywnej krótkoterminowej psychoterapii psychodynamicznej (ISTDP) po szkoleniu organizowanym przez International Experiential Dynamic Therapy Association oraz Laboratorium Psychoedukacji,

- certyfikat w zakresie psychoterapii intergratywnej w podejściu chrześcijańskim po szkoleniu organizowanym przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich.

- Ukończyłem trzyletnie szkolenie dla nauczycieli i superwizorów ISTDP, pod kierownictwem Josette ten Have-de Labije, akredytowane przez International Experiential Dynamic Therapy Association.

Jako psychoterapeuta pracuję od 2003r. Grupy psychoterapeutyczne prowadzę od 2009r. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę, by jak najefektywniej pomagać innym w problemach natury emocjonalnej.

Żegluję od lat. Często wracam na Mazury, kontemplując piękno tego kawałka świata, który z perspektywy jachtu jest szczególnie zachwycający.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat zapraszam na moją stronę psycholog-warszawa.com.pl

Wiktor Warych

Jestem psychologiem, specjalistą terapii uzależnień. Ukończyłem studium terapii uzależnień organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Mam za sobą doświadczenie pracy z grupą i kontaktu indywidualnego z pacjentami. W 2017 r. obroniłem tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Psychoterapia pod żaglami

©2012-2017 All Rights Reserved