Psychoterapia pod żaglami

O nas

Emilian Walendzik

Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą. Posiadam:

- dyplom psychologa klinicznego po studiach magisterskich na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego,

- certyfikat w zakresie intensywnej krótkoterminowej psychoterapii psychodynamicznej (ISTDP) po szkoleniu organizowanym przez International Experiential Dynamic Therapy Association oraz Laboratorium Psychoedukacji,

- certyfikat w zakresie psychoterapii intergratywnej w podejściu chrześcijańskim po szkoleniu organizowanym przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich.

- Ukończyłem trzyletnie szkolenie dla nauczycieli i superwizorów ISTDP, pod kierownictwem Josette ten Have-de Labije, akredytowane przez International Experiential Dynamic Therapy Association.

Jako psychoterapeuta pracuję od 2003r. Grupy psychoterapeutyczne prowadzę od 2009r. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę, by jak najefektywniej pomagać innym w problemach natury emocjonalnej.

Żegluję od lat. Często wracam na Mazury, kontemplując piękno tego kawałka świata, który z perspektywy jachtu jest szczególnie zachwycający.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat zapraszam na moją stronę psycholog-warszawa.com.pl

Wiktor Warych

Od 2017r. jestem psychologiem po studiach na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W tym samym roku skończyłem Studium Terapii Uzależnień prowadzone przez Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie, a w 2021 r. studia podyplomowe “Otwarty Dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu”. Jest to innowacyjne podejście pozwalające na zaproszenie do współpracy na rzecz pacjenta całej sieci wsparcia, w skład której wchodzić mogą członkowie rodziny, przyjaciele, czy przedstawiciele instytucji. Posiadam certyfikaty diagnostyczne umożliwiające prowadzenia diagnozy w zakresie zróżnicowanych zaburzeń dzieci i młodzieży, w tym certyfikat badania poprzez ustrukturyzowaną obserwację “ADOS”.

Psychoterapia pod żaglami

©2012-2017 All Rights Reserved